Що таке МТСБУ?

Моторне (транспортне) страхове бюро України – єдине об'єднання страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за збитки, завдані третім особам. Поліси обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності часто називають полісами ОСЦПВ.

Як перевірити поліс Автоцивілки в базі МТСБУ?

На сайті МТСБУ можна зробити пошук: чинного поліса за номером транспортного засобу.

Що таке автоцивілка?

Автоцивілка (так само ОСЦПВ, ОСЦПВВНТЗ) - обов'язковий вид страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, що передбачає страховий захист майна та здоров'я постраждалих внаслідок ДТП.

Що таке Зелена картка?

Зелена картка - обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи Green Card, згідно з яким страхові компанії, у яких можна купити поліс «зелена картка», будуть відшкодовувати витрати, пов'язані з заподіянням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю та здоров'ю третіх осіб у наслідок ДТП.

Як перевірити, чи діє Зелена картка в потрібних країнах?

Страховий сертифікат «Зелена картка» діє у країнах-членах міжнародної системи Green Card, які вказані та не викреслені у такому сертифікаті.

Хто платитиме відшкодування за сертифікатом «Зелена картка»?

МТСБУ є гарантом відшкодування шкоди на території країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка».

Чи можна перетинати кордон на кредитному авто?

Якщо у техпаспорті вашого авто зазначено, що ваше авто є заставним майном банку, то його можуть не випустити за межі України.

Як працює пряме врегулювання збитків по ОСЦПВ в Україні?

Принцип прямого регулювання збитків по ОСЦПВ полягає в тому, що у разі ДТП постраждала сторона отримує відшкодування збитків у страховій компанії, що продала їй поліс.